ÜRÜN İADE VE ÜRÜN DEĞİŞİM İŞLEMLERİ

ÜRÜN İADE
* Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir "kargo bedeli" ödemezsiniz.
* İade işlemleriniz için, ürün hijyen bantı ve etiketinin üzerinde olduğuna emin olunuz. Etiketi olmayan ürünlerin iadesi alınmamaktadır. 
* İade edeceğiniz ürünlerinizi site üzerinde "kolay iade" talebi oluşturarak,İade kodunuzu alabilirsiniz.
* Ürününüz tarafımızdan teslim alındıktan sonra ambalajı, aksesuarları, faturası(*) kontrol edilecektir. İadenizin iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün, adresinize gönderilecektir
* İade işlemleri elimize ulaştığında kontrol edilir ve sırasıyla her cuma günü işleme alınır. İadeniz ödeme şeklinize göre otomatik olarak yapılmaktadır. Ödeme şekli "Kredi Kart peşin” ya da “Kredi Kartı taksit” şeklinde nasıl yapıldıysa o şekilde otomatik olarak iadesi yapılır.  Taksitli ödemelerin iadesi tek çekim olarak  yapılamaz.
* Ürün Bedel İadesi işlemi tamamlandığında kayıtlı olan e-postanıza bilgi mesajı gönderilir
* Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.

 

ÜRÜN BEDEN DEĞİŞİM
Satın alınan ürünün beden değişimi, aynı ürün üzerinden olmaktadır. Farklı bir ürüne ait beden değişimi için öncelikle, satın aldığınız ürünü iade etmeniz gerekmektedir.
* Beden değişimi yapmak istediğiniz ürünün stokta olup olmadığını kontrol ediniz.
* Fatura üzerine aynı ürünün hangi bedeni ile değiştirmek istediğinizi belirtip ve YURTİÇİ KARGO firma kodumuzu yazarak karşı ödemeli olarak göndermeniz yeterlidir. 
* Kargonuz elimize ulaştığı gün içerisinde beden değişimi işlemi yapılarak kargonuz size geri gönderilecektir. 

 

whatsapp image